MODEROVÁNÍ

ŠTĚPÁN VLADYKA - MODERÁTOR A SPEAKER

 

V házené se pohybuji již přes 20 let a má obrovské místo v mém životě. Tento sport mi mnohé dal a na oplátku se já snažím něco vrátit skrze akce, které pořádáme či chystáme. Jednou z těchto aktivit je „speaker“ na utkáních.

Dlouho jsem si říkal, že tomu u nás chybí svěží dech a trocha modernosti v porovnání se západními zeměmi a jinými sporty. Zhruba před dvěma roky jsem se k tomu poměrně náhodou dostal. Po prvním ročníku Utkání hvězd 1. Lig, které jsem komentoval, mne oslovila DHC Slavia Praha, abych byl speakerem na utkání Challenge cupu. Skočil jsem do toho rovnou po nohou, nicméně se vše podařilo. Od té doby jsem komentoval mnoho utkání WHIL včetně play off a finálové série 2014, Challenge cup 2014 (Dukla Praha), 1. ročník Česko-slovenského superpoháru 2015 a reprezentační utkání žen také v tomto roce.

Každým zápasem se snažím na sobě pracovat a zlepšovat. Inspirací jsou pro mě jistě vyspělé házenkářské země – pokud bych měl jmenovat, tak atmosféra na utkáních Koldingu (tehdy Kodaň) je neuvěřitelná. Dále samozřejmě vrcholové akce jiných sportů, kde speaker hraje velkou roli: MS hokej, NFL… Mým cílem je zvyšovat úroveň utkání a dopřát fanouškům parádní atmosféru.

Jako moderátor mám zkušenosti z různých akcí. Od narozenin, svateb, party po házenkářský turnaj a rozlučky se sezónou.

Nabízím tedy služby jako speaker + dj na utkáních/turnajích a dále také jako komplexní moderátor na akcích spojených s házenou. Baví mě bavit a každá další zkušenost je pro mě výzvou.

Kontakt: stepan@handballevents.cz

Zkušenosti jako speaker:

  • Utkání hvězd 1. lig
  • WHIL(základní část + play off)
  • Česko-slovenský superpohár
  • Challenge cup
  • Reprezentace ČR (ženy)