O nás

Pět nadšenců z házené, kteří se věnují akcím spojené s ní a chtějí pro náš sport udělat více.

Házená nám mnoho dala a my se snažíme jí to vrátit. Cítíme, že je třeba modernějšího pojetí v mnoha ohledech a naším cílem je právě toto pojetí přinášet v akcích, které pořádáme, chystáme či se jich budeme účastnit.

Zaměřujeme se na organizování akcí spojených s házenou, jako jsou exhibiční zápasy, turnaje a společenské události. Máme pro Vás připraveny akce, které již znáte, ale chystáme i zbrusu nové eventy. Rádi se budeme podílet také na organizací třeba právě Vaší akce – ať už jako organizátoři, poradci či moderátoři.Právě moderování akcí a speaker na utkáních je také součástí našeho portfolia. Tímto se snažíme povznést úroveň komentování přímo v halách a přinést tak utkáním adekvátní atmosféru a dopřát fanouškům vynikající zážitek.

Komplexnost našich zájmů dokazuje další z našich specialistů. Osobní trenér a výživový poradce se zaměřením na házenkáře. Dokonale snoubí znalost prostředí a potřeb hráčů s kvalitním tréninkem těmi nejmodernějšími způsoby.

Náš projekt je také úzce spojen se společností handballeshop.eu, která se pyšní dominantním postavením na trhu. V oblasti házenkářského specializovaného eshopu je jediným, který nabízí široké spektrum produktů, bez kterých se neobejdeme. Kompletní sortiment zboží je zajištěn nejvýznamnějšími světovými značkami působícími nejen v házené.Jsme pracovití nadšenci, které čekají velké výzvy.

Právě výzvy jsou naší motivací ve snažení a neustálém posouvání se kupředu.

Váš HE tým